Bydlení v mobilních domech

Bydlení v mobilních domech

Hledáte levné a dostupné bydlení? Jste mladý pár, který by se rád osamostatnil od rodičů. Nechcete se stále po ránu potkává s rodiči přítele v koupelně a brat ohledy na to, že v domě či bytu nejste sami? Chtěli byste si pořídit něco svého ale nemáte toho moc našetřeno a žádná z bank vám nedá žádnou velkou hypotéku. Bydlete jinak v dnešní době je velice moderní si nechat dům dovést. Mluvíme tu o jedinečných mobilních domech. Jejich pořizovací ceny je podstatně nižší než si nechat postavit klasický dům nebo moderní dřevostavbu. Dům si vyberete na stránkách ze skladových domů nebo si nechte dům postavit zcela nový. To je pouze na vás. Mobilní domy mají své výhody a to, že nemusí stát na základové desce, stačí vám pouze betonové dlaždice, na které se dům usadí a napojí se na sítě, jako jsou voda, kanalizace a elektřina. K domu nemusíte vyřizovat složíte stavební povolení a běhat po úřadech, abyste měli všechny povolené. Stačí vám z daného stavebního úřadu územní souhlas. Je to rychlá varianta bydlení, když si vyberete již z domů vyrobených stačí se jen domluvit, kdy vám ho dovezou. Nemusíte rok nebo i déle čekat než vám dům postaví nebo si ho postavíte svépomocí. To by trvalo ještě déle protože ne každý den budete mít po práci čas se jít věnovat domu. Proto je zvolené jiného typu domu rychlé a moderní.

dům

Pak už vám stačí si jen u nás vybrat ten pravý dům pro vás. Domy jsou určeny k celoročnímu nebo jen rekreačnímu užívání. Velikosti mobilních domů jsou větší, kde může v klidu žít celá rodina nebo pak menší domy pro jednoho nebo dva lidé. Domy jsou vhodné pro mladé i ty starší generace. 

pár

Na výběr máte z několika základních druhů. Lavaro, Relax, Grande a Platinum. Prodej mobilních domů a samotné domy můžete vidět na jedné z našich poboček. Po České republice máme tři Jednu v Praze, Hradci Králové a v Brně. Neváhejte a koukněte na naši nabídku. Není na to snídat na terase při východu slunce a užívat si večerního grilování se skleničkou dobrého vína.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup