Dárek, který zaručeně nezklame

Dárek, který zaručeně nezklame

Dar, který si zde představíme, umí vytvořit snad skoro každý. Stačí Vám šikovné ruce a trošku té představivosti, abyste udělali svého partnera, nebo blízké šťastnými. Samozřejmě nemusí jít zrovna o žádnou mimořádnou událost, ale lze někoho obdarovat jen tak od srdce.
Pomůcky, které budeme potřebovat: nůžky, barevný papír, ozdobná mašle, lepidlo nebo tavnou pistoli, balíci papír, spoustu sladkostí a v neposlední řadě krabičku.
dárečky pro blízké
Vezmeme krabičku a nádherně jí obalíme papírem, který jsme zakoupili. Poté vytvoříme ve Wordu malé srdíčka a do jejich středu zakomponujeme text. Vzkazy by měli být krátké, ale za to přesvědčivé, měli by vyvolat v dané osobě pocit lásky a porozumění. Zkrátka to co cítíte, nebo chcete vyjádřit, přeneste do textu na srdíčka. Ty následně vytiskněte, s tím, že udělejte více barev, ať jsou rozmanité. Udělejte i více velikostí, ať nejsou všechny stejné. Tiskneme na barevný papír a písmo dáme černé, ať jde hezky vidět text.

Takto vytištěné srdíčka postupně vystříháme a dáváme je všechny na jednu hromádku. Až jich máme dostatečné množství, dáme je do krabičky společně s cukrovím a dobrotami, co jsme si připravili. Dbejte na to, ať se srdíčka s textem neopakují, určitě vymyslíte hodně věcí, co k dané osobě cítíte nebo jí chcete vyjádřit. Čím více různých srdíček, tím více bude daná osoba překvapená. Přece jenom dostat něco od osoby, kterou máte rádi, je k nezaplacení.
dárek od srdce
Až bude vše připravené, vezměte ozdobnou mašli nebo motouz a dárek pěkně zavažte. Snažte se, ať vypadá dáreček co nejlépe, nejen že z něho budete mít radost vy ale i obdarovaná osoba.
S takto připraveným dárečkem můžete překvapit své blízké či rodinu, je jen na Vás komu chcete udělat radost. Jedno je však jasné, dané osobě hned zvednete náladu a zlepšíte daný den.
Tak proč neudělat jen tak něco pro někoho, na kom Vám záleží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup