Mr. Mercedes aneb oblíbený plechový kamarád

Mr. Mercedes aneb oblíbený plechový kamarád

Automobilová značka Mercedes-Benz těšící se neustále vzrůstající popularitě a zejména odbytu. Dokonce se značka může hrdě pochlubit nárůstem o více jak jedenáct procent oproti loňskému roku. Tržby nadále automobilce rostou. Jen za uplynulý měsíc byl nárůst vyšší jak o deset procent v Číně. V Evropě to bylo o více jak dvě procenta.
 známý znak Mercedes
Jak to vše začalo aneb pohled do historie
 
Historie neměcké automobilové společnosti Mercedes-Benz započala již roku 1886 a to prostřednictvím patentu na první automobil pod názvem Benz Velo, který byl poháněn spalovacím motorem. Stalo se tak díky Karlu Friedrichovi. V nabídce společnosti jsou vozy různých tříd a modelů, jako například rodinné vozy, sportovní SUV až po užitkové a nákladní automobily.
 
Co ce týče České republiky, tak automobilová společnost Mercedes-Benz náleží do skupiny koncernu Daimler AG, jenž je největším světovým výrobcem automobilů.
 
 Mercedes na kolejích
Mercedes-Benz třídy E aneb klenot automobilové společnosti
 
V čem tkví dokonalost vozů nové generace v rámci třídy Mercedes-Benz E? Jedná se o automobil patřící mezi vyšší střední třídu. První generace byla vyráběna již v roce 1993.
Důraz je u této třídy kladen především na autopilota, stejně tak je předností a velmi poutavým lákadlem možnost dálkově ovládaného parkování. Ovladačem v tomto případě je klíč od vozidla.
 
V rámci standardu E třídy jsou sedmnáctipalcová litá kola, dvouzónová automatická klimatizace a rovněž LED světlomety. Součástí je zdarma sada s označením „Business“, kdy jsou dostupné parkovací senzory se zpětnou kamerou, vyhřívaná přední sedadla a navigace.
V rámci nabídky motorů se jedná o výkon 135 kW v rámci dvoulitrového benzinu, v případě dvoulitrové nafty se jedná o 143 kW. Stejně tak je počítáno i s třílitrovým benzinem a šestiválcem. Éčko třída se může pochlubit devítistupňovým automatem. Taktéž pohonem všech čtyř kol či vzduchovým odpružením.
 
Automobily značky Mercedes-Benz třídy E jsou znakem komfortu, elegance a luxusu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup