Nebankovní hypotéka se v životě může hodit

Nebankovní hypotéka se v životě může hodit

Víte, kdy se vám může hodit nebankovní hypotéka? Přece ve všech komplikovaných situacích, kdy se o slovo přihlásí skutečný život!
Život není peříčko a mnozí si to uvědomují více než jiní. A není těžké dostat se do takové životní situace, kdy nutně potřebujete peníze, ale žádná banka vám nechce vyjít vstříc. Všechny bankovní pohádky o půjčkách pro všechny případy jsou rázem ty tam a vy tápete, kam se obrátit, a kdo by vám byl ochotný vyjít vstříc.

bankovka

A právě v takové životní situaci více než kdy jindy oceníte vstřícnou nebankovní hypotéku. Tedy hypotéku, kterou můžete mít i se záznamem v registru, i s nižšími příjmy, a dokonce i s dluhy. Jen málokdo je tak dokonalý, že by nějaký ten vroubek neměl. A navíc, taková drobnost ještě neznamená, že byste nutně museli mít potíže se splácením.

Ovšem nepředstavujte si to tak, že by nebankovní společnost automaticky vyhověla každé žádosti o peníze. Tak to není ani náhodou. Ať už přijdete žádat o cokoli, tak si v každém případě prověří vaši aktuální finanční situaci, vaši finanční minulost, vaše registry, a tak podobně. Nicméně i když budete mít nějaký ten vroubek, tak to neznamená, že nemáte nárok na půjčku. Drobnosti je možné pominout, pokud budete splňovat hlavní podmínky pro získání takového úvěru.

pokladnička

A k těm se řadí schopnost pravidelně úvěr splácet. Nezáleží ani tak na tom, jak vysoké jsou vaše příjmy, jako na tom, kolik peněz vám z nich zbyde po odečtení vašich pravidelných výdajů. Pokud je to dost na to, abyste mohli půjčku splácet, první podmínka je splněná.
A druhou podmínku splníte ve chvíli, kdy se za svůj úvěr zaručíte nemovitostí v hodnotě, která koresponduje s požadovanou výší hypotéky. Za vysokou půjčku je třeba ručit hodnotnou nemovitostí, za pár desítek tisíc korun můžete ručit klidně jen zahradní chatou anebo pěknou garáží.

A pokud náhodou nemáte čím ručit anebo máte nízké příjmy, tak si musíte sehnat spoluručitele či spoludlužníka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup