Osudové vztahy mezi mužem a ženou

Osudové vztahy mezi mužem a ženou

Dnes se zaměřme na osudové vztahy s mileneckou tématikou. Samozřejmě během cesty životem potkáváte spoustu zajímavých lidí. Se spoustou z nich se přirozeně míjíte. Pozdravíte se, prohodíte pár slov o životě. Poklábosíte na tramvajové zastávce. Někteří s vámi zůstávají déle. Jsou to přátelé, kamarádi, členové rodiny, do které se narodíte. Vaše děti. A potom jsou tu vztahy ze všech nejzásadnější. Ty, které se zapisují do vašeho srdce hluboko a někdy už navždy. Osudové vztahy mezi partnery v milenecké lásce.
pár v zimě
Existuje něco jako osudový vztah?
Samozřejmě, že ano. Ptejte se těch, kteří jej už zažili. Potkali jste člověka, kterého vidíte vteřinu, ale znáte jej celý život? Zamotá se vám hlava, podlomí kolena, zem se otřese. No ano. Pokud jste zažili, víte. Pokud ne, počkejte si na to.
Na osudový vztah nemusíte ani věřit. Prostě si vás najde. Od toho je tady osud. Je mu jedno, jestli na něj věříte nebo ne. Prostě funguje. Ať se vám to líbí nebo ne.
Nebývá to vždy procházka růžovým sadem
Respektive ano. Růžový sad, ale s pěkně ostrými trny. Povrchních vztahů si téměř nevšimneme. Proběhnou, stanou se, odvane je vítr. Ty osudové se nám zaryjí pěkně hluboko pod kůži. A pokud nás raní, pekelně to bolí. Má to i svou světlou stránku. Tyhle vztahy nás učí. Jsou tou pravou školou života. Přestože se vás středoškolský učitel snažil přesvědčit, že matika je středobod vašeho budoucího života, v tom nejdůležitějším vztahu vám stačí vědět, že jedna a jedna jsou dva. Na to dobré i na to zlé. 
prsty s tetováním
Když to vydržíte, čeká vás odměna
Je složité sladit své požadavky a potřeby s potřebami toho druhého. Pokud vám na něm záleží, často děláte věci, ze kterých vy sami nemáte právě dvakrát radostné pocity. Vždy však mějte na paměti, že to, co do vztahu dáváte je pouze to, co do něj sami dát chcete. Nikdy nevyčítejte. Nikdy.
Když zvládnete udržet na uzdě svá lidská ega, zjistíte, že pro vás není na světě nic důležitějšího než vy dva. A díky tomu potom můžete dělat celý svět lepším.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup