Potraviny, pomocí kterých můžete omládnout

Potraviny, pomocí kterých můžete omládnout

V současné době se stává více oblíbené jíst zdravě a cvičit. Velkým trendem je ukazovat své fotky na sociálních sítích co snídají, obědvají či jak cvičí. Pokud nejste až tak velký milovníci cvičení a nechcete se potit někde ve fitku. Jestliže se chcete cítit lépe, stačí jíst těchto pár potravin.tmavá čokoláda
Hořká čokoláda
Kvalitní hořká čokoláda, která obsahuje antioxidanty flavanolu, je dobrá na kůži, chrání jí totiž před sluncem. Dále může zlepšit vláčnost pokožky či tok krve. Množství flavanolů může záviset na druhu čokolády, dobrá je čokoláda s obsahem alespoň 70 % kakaa.
Zelenina
Zelenina také má vysoké antioxidační účinky, snižuje riziko srdečních onemocnění či rakoviny. Dále zelenina nemá žádné kalorie, obsahuje živiny a chrání pokožku před stárnutím. Beta karoten obsahuje mrkev, dýně či sladké brambory. Dále třebas paprika, rajčata či brokolice obsahují vitamín C.
Granátové jablko
Patří mezi velmi zdravé ovoce. Jsou vhodná proti zánětům, redukují hladinu cukru v krvi, zvyšují produkci kolagenu a chrání kůži před sluncem.
Avokádo
Avokádo obsahuje zdravé tuky, vitamíny a minerální látky. Je proti zánětům a chrání kůži.
Rajčata
Rajčata jsou blahodárná pro naše zdraví. Redukují srdeční choroby, mrtvici a rakovinu prostaty.
Vývar
Když vaříme kosti z masa, drůbeže či ryb, do vývaru se nám uvolňují minerály, které pro naše tělo mají dobré účinky. Největší je kolagen, ten napomáhá svalům a kostem. Dále také kolagen je dobrý proti stárnutí pleti, dělá pokožku pružnou a pevnou.granátové jablko
Zelený čaj
Má antioxidantní vlastnosti, chrání pokožku před poškozením sluncem a snižuje stárnutí pleti. Dále je dobrý na záněty, cukrovku či srdečná onemocnění.
Extra panenský olivový olej
Je nejzdravější tuk a brání nemocem, které jsou spojeny se stárnutím. Dále snižuje krevní tlak, zabraňuje srdečním onemocněním a je dobrý proti rakovině. Naše pleť může díky oleji vypadat mladě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup