Větší chuť do života díky maca

Větší chuť do života díky maca

Maca peruánská je populárním doplňkem stravy. Pravidelně ji konzumuje velká spousta lidí, kterým záleží na jejich zdraví, psychické pohodě a fyzickém zdraví jako takovém. Maca se dokáže postarat o zvýšení vitali ty , stejně tak jako sexuální výkonnosti. Pomůže vám zvýšit fyzickou, ale i psychickou odolnost, díky čemuž se snadněji vypořádáte s faktory vnějšího prostředí a stresem. Maca pomáhá i ženám, které mají potíže s nepravidelným menstruačním cyklem nebo které se zrovna nacházejí v přechodu. Díky značnému množství sterolů je tato rostlina oblíbená i u sportovců.barevné prášky v pytlích
Důležité látky, které vaše tělo potřebuje
Maca peruánská, jak nám již samotný název napovídá, se pěstuje zejména v jižní Americe, konkrétně v Andách. Je tedy potřeba, aby tato rostlina snesla i nepříznivé podmínky počasí, které jsou v těchto nadmořských výškách zcela běžnou praxí. Všechny životně důležité živiny a další prvky si tedy uskladňuje v kořenu. Jedná se o bulvovitý kořen, který vám může vzhledem připomínat třeba řepu. Právě zde se ukrývají všechny ty cenné látky, kvůli kterým se stala maca v posledních letech tolik populární. O jaké obsahové látky se tedy jedná?
 
–          Velké množstvísacharidů
–          Důležitéproteiny a aminokyseliny
–          Vláknina
–          Vitamíny, minerály, stopové prvky
–          Mastné kyseliny
–          Saponiny, alkaloidy, třísloviny

žena dělá stojku
 
Jednoduché dávkování
Abyste mohli pozorovat účinky, je třeba macu peruánskou konzumovat na pravidelné denní bázi, jen tak se dostaví vámi žádané účinky. Při koupi si můžete vybrat, jestli si zvolíte bio prášek z ekologického hospodářství, nebo kvalitní tablety. obě formy mají stejné účinky, je tedy jen čistě na vás, čemu dáte přednost. S práškem si můžete více hrát, doplňovat si jím své oblíbené smoothie nápoje nebo třeba ranní jogurtové směsi. Tablety jsou vhodné pro ty, kterým vyhovuje zapít jednou denně tabletu a mít vše vyřešeno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup